04-25-2026, 04:06 PM
Po spacerze w lesie zauważyłem małe czerwone miejsce na nodze. Wygląda trochę jak ukłucie komara i lekko swędzi. Czy to może być ślad po kleszczu i jak go odróżnić od zwykłego ukąszenia?
|
||||
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |