0
Junior Member
#1
Dzień dobry! Moja córka lubi rysować i malować, ale trudno mi ocenić, czy ma do tego większy talent. Zastanawiam się, czy obóz plastyczny będzie dobrym wyborem na początek przygody ze sztuką. Nie chciałabym, żeby się zniechęciła przez zbyt duże wymagania.
Odpowiedz


0
Member
#2
To bardzo dobry pomysł właśnie dla początkujących. Na takich wyjazdach najważniejsza jest chęć tworzenia, a nie poziom umiejętności. Dzieci poznają różne techniki – od rysunku, przez malarstwo, aż po prace rękodzielnicze. Instruktorzy wspierają uczestników i pomagają im rozwijać się krok po kroku. Atmosfera jest luźna i bez oceniania, co bardzo sprzyja kreatywności. Warto sprawdzić ofertę Kogis – https://www.kogis.pl/s/oboz-plastyczny/
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości