Wczoraj, 02:14 PM
Od kilku lat pracuję w dużej firmie i mam wrażenie, że osoby bardziej przebojowe są częściej zauważane przez przełożonych. Nie mam problemów z wykonywaniem swoich obowiązków, ale nie lubię się promować i zabierać głosu na każdym spotkaniu. Zaczynam się zastanawiać, czy mój introwertyzm nie ogranicza mojego rozwoju zawodowego. Czy ktoś miał podobne doświadczenia?